Кошик
211 відгуків
Конструктор з дерева для дітей
Контакти
Українське.com.ua
+38068970-54-09
+38066330-00-24
+38063871-74-07
Вероніка
УкраїнаДніпропетровська областьДніпровул. Січових Стрільців, 3А, офіс 306
Мапа

Конструктор з дерева для дітей

Конструктор з дерева для дітей

Дерев’яний конструктор – сприяє розвитку в дитини просторового мислення, загальної  та дрібної моторики, координації рухів, відчуття рівноваги  та концентрації уваги, творчих здібностей. Також значущим є і той факт, що цей конструктор активізує творчу уяву, стимулює розвиток зорової пам'яті, позитивно впливає  на емоційний стан дитини, активизирує  розумові здібності.
Цей конструктор є універсальним і тому підходить для дітей будь-якого віку. Він також дозволяє розширювати горизонти фантазій дитини. Конструюючи, дитина може втілити свої ідеї в реальність та інтегрувати їх в символічні гри з іншими дітьми. З часом дитина модулює більш складні будови, що вимагають інтелектуального прогнозування, роздуми і ручної спритності.

Завдяки конструктору малюк не тільки вчиться будувати що-небудь, а й самореалізується у творчості.
Граючи з конструктором з натуральної, екологічно чистої деревини, діти переносяться в світ природи і її позитивної енергетики, що позитивно впливає на їх емоційний стан.
Цей конструктор може використовуватися батьками, вихователями і психологами для дитячих ігор, а також при заняттях з дітьми, яким необхідна психологічна корекція.

Тому це не просто іграшка, це річ яка допоможе Вашій дитини розвивати свої творчі здібності, реалізовувати свої мрії, а Вам як батькам дасть змогу, показати та навчити Ваше чадо, як саме втілювати свої фантазії та мрії.

 

В нашому магазині Ви можете можете купити конструктор компанії Ігротеко

facebook twitter